Stoki narciarskie w okolicy:
Wyciąg pod Butorowym
Wyciąg narciarski „Pod Butorowym” - ok. 100m

Wyciąg dla początkujących oraz średnio zaawansowanych. Położony jest przy dolnej stacji Kolei na Butorowy Wierch.

Trasa ma długość 250m. Wyciąg jest oświetlony, naśnieżany oraz ratrakowany. Na stoku znajduję się wypożyczalnia nart.
Wyciąg Salamandra
Wyciąg ”Salamandra” - ok. 10 min

Wyciąg Salamandra to dwa dość krótkie, płaskie stoki – 200 i 400 metrów – przeznaczone dla początkujących narciarzy.
Różnica poziomów między początkiem a końcem dłuższego wyciągu wynosi niespełna 30 metrów. O komfort na trasach dbają ratraki, sztuczne naśnieżanie oraz oświetlenie pozwalające jeździć po zachodzie słońca. „Salamandra” oferuje jeszcze usługi szkółki narciarskiej, wypożyczalni sprzętu i baru szybkiej obsługi.
Źródło: koscielisko.net.pl
Budzowski Wierch Krzeptówki
Budzowski Wierch Krzeptówki ok. 1km

Budzowski Wierch to malowniczy kompleks wyciągów narciarskich położony w samym sercu zakopiańskich Krzeptówek.
Oferuje trzy trasy o różnym stopniu trudności. Na terenie wyciągu znajdują: się 2 punkty gastronomiczne, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkółka narciarska.
Źródło: https://www.budzowski-wierch.com.pl/
Polana Szymoszkowa
Kompleks narciarski z licznymi atrakcjami - ok. 1 km.

Polana Szymoszkowa to stacja narciarska, której niezaprzeczalnym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr. Dla narciarzy i snowboardzistów dostępne są dwie koleje linowe. Duża kolej sześcioosobowa biegnąca na szczyt Gubałówki to propozycja dla wprawnych w zjeździe oraz turystów żądnych widoków. Przy górnej stacji znajdują się bary i restauracje z panoramicznym widokiem. Mniejsza kolej biegnąca do połowy stoku to idealna propozycja to początkujących adeptów sportów zimowych, którzy w bezpieczny sposób chcą szkolić swoje umiejętności. Przy dolnej stacji kolei znajduje się KidsPark Szymoszkowa, a w nim taśma dla najmłodszych narciarzy i snowboardzistów. Pod fachowym okiem instruktora dzieci mogą po raz pierwszy stanąć na jednej lub dwóch deskach i poprzez zabawę rozpocząć swoją przygodę ze sportem na śniegu.

Źródło: http://www.szymoszkowa.pl/